fitblogerka.pl

Trening Dieta Motywacja

Trening

Trening z trenerem personalnym – czy warto?

Spędzasz wiele czasu na siłowni lub na zajęciach fitness, a efekty nie są dla Ciebie zadowalające? Przez brak znajomości prawidłowej techniki nabawiłaś się kontuzji i szukasz rozwiązań? W tym pomoże Ci profesjonalny trener personalny. Czy warto zdecydować się na taką formę aktywności i kiedy? Przeczytaj i dowiedz się!

Trening personalny – jak to działa?

Treningi personalne różnią się od standardowych tym, że dobór ćwiczeń jest motywowany w pełni Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Dobry trener personalny ułoży cały plan zgodnie z tym, na czym Ci najbardziej zależy. Pomoże Ci rozbudować partie mięśniowe, które są dla Ciebie istotne lub pozbyć się tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu odzyskasz formę po kontuzji, wzmocnisz siłę lub przygotujesz się do innej formy aktywności. Przedstawi Ci też techniki ćwiczeń, dzięki którym unikniesz niebezpiecznych dla zdrowia sytuacji. Będzie stanowić świetne wsparcie podczas realizacji planu treningowego – unikniesz utraty motywacji i otrzymasz pozytywną informację zwrotną, która pozwoli Ci przyjrzeć się swoim postępom.

Zalety treningów personalnych

Co sprawia, że warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

  • Zrozumiesz technikę, dzięki której będziesz wykonywać ćwiczenia w pełni poprawnie, bez narażania się na kontuzje. Na siłowni bez opieki łatwo jest zrobić sobie krzywdę; trener personalny zatroszczy się o Ciebie i ochroni Cię przed takimi sytuacjami.
  • Osoby, które do tej pory nie miały styczności ze sportem, łatwiej odnajdą się w aktywności fizycznej.
  • Pomoc trenera sprawia, że wydajność treningu znacznie wzrasta. Szybciej zauważysz rezultaty.
  • Twoja motywacja pozostanie na wysokim poziomie, dzięki czemu nie zrezygnujesz z regularnych spotkań.
  • Plan treningowy będzie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Będziesz wykonywać te ćwiczenia, które są dla Ciebie bezpieczne i przyjemne. Przebieg treningów będzie odpowiadać w stu procentach Twoim potrzebom, możliwościom i oczekiwaniom.

Te czynniki sprawiają, że korzystanie z usług trenera personalnego cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, również w Polsce.

Innowacyjny trening personalny EMS

Treningi EMS cieszą się dużym zainteresowaniem od kilku lat. To sposób na to, by w krótkim czasie osiągnąć imponujące rezultaty bez forsowania się i bez bólu. EMS to inaczej elektrostymulacja mięśni. Tę metodę wykorzystuje się powszechnie w fizjoterapii, by przyspieszyć powrót do pełni sił po kontuzji. EMS stymuluje jednocześnie 9 głównych partii mięśniowych; pobudza włókna do przyspieszonej regeneracji i bardziej wydajnej pracy.

Co istotne, treningi EMS nie są bolesne. Składają się głównie z ćwiczeń z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała. Odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów personalnych raz w tygodniu i trwają około 20 minut. To sposób na to, by ćwiczyć nawet wtedy, gdy brakuje czasu na pełnowymiarowy trening kilka razy na tydzień. Oszczędność czasu ma tu ogromne znaczenie, ale liczy się również aspekt efektywności. EMS stymuluje mięśnie i cały organizm, przez co osiągasz wielowymiarowe rezultaty. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje szybciej. Możesz również w ten sposób zbudować masę mięśniową, wrócić do pełni sprawności po kontuzji lub trenować tak, by zwiększyć siłę i wydolność. To także doskonały sposób na to, by przygotować się do innych form aktywności, zwłaszcza sezonowych, takich jak narciarstwo czy trekking.

BodyTec20+ – trener personalny EMS dla Ciebie

Jeśli szukasz innowacyjnego treningu pod okiem doświadczonych specjalistów z branży fitness, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. W BodyTec20+ czeka na Ciebie zespół fachowców, którzy pomogą Ci szybciej zrealizować cele i osiągnąć upragnioną sylwetkę. Stawiamy na nieustanne podtrzymywanie motywacji, dzięki czemu nasi podopieczni po prostu chcą ćwiczyć – monitorujemy ich postępy i dbamy o pozytywny feedback, przez co czują się bardziej zachęceni do dalszej walki o swoją kondycję. Przed rozpoczęciem pierwszego treningu kompleksowo układamy plan na podstawie analizy składu ciała i oczekiwań klientów. Nie ma tu miejsca na kompromisy – jesteś w centrum zainteresowania. Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia próbne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *