fitblogerka.pl

Trening Dieta Motywacja

Trening z dziećmi
Trening

Trening z dziećmi. Śmieszne filmy z Instagrama!

Trening z dziećmi to mnóstwo zabawy i radości dla rodziców i najmłodszych. Nawet małe dzieciaki okazują się prawdziwymi twardzielami i dzielnie naśladują treningi swoich rodziców. A lekko niezdarne ruchy kilkulatków, często mogą być zabawne. Z pewnością będzie to wspaniale spędzony czas dla obu pokoleń, mnóstwo radości i przy tym aktywny dzień. Warto również nagrywać swoje niesamowite treningi z dziećmi. Poniżej kilka krótkich filmów – śmiesznych i jednocześnie inspirujących.

Trening z taśmami dla mamy i córki

Trening z taśmami jest uwielbiany przez kobietki. Niżej uroczy filmik – zobaczcie jak radzi sobie ta mała dziewczynka. Przecież naśladowanie mamy nie może być nudne. A mama … ma czas, żeby cieszyć się wspólnymi chwilami z córeczką i jednocześnie dbać o figurę.

Trening z dziećmi – burpee

Burpee to ćwiczenie uznawane za jedno z trudniejszych, a przy tym bardzo skuteczne. Polega na tym, aby przejść do pozycji podporu na rękach i położyć klatkę piersiową na ziemi, a potem energicznie wyskoczyć w górę. Angażuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe. Czy dzieciaki dadzą radę? Moim zdaniem poradziły sobie świetnie! Zobaczcie video z takich trudnych treningów z dziećmi.

Kto tu jest trenerem?

Trening z dziećmi to nie tylko naśladowanie Waszych treningów przez najmłodszych. Jeżeli macie trochę starsze dzieci, możecie pobawić się w trenera personalnego i na zmianę wymyślać ćwiczenia. Kto komu da większy wycisk? Jakie ćwiczenia zaobserwowały dzieciaki na szkolnym wf oraz w internecie? A może profesjonalnie uprawiają jakiś sport i pokażą Wam, co potrafią? Spróbujcie koniecznie!

Zaplanujcie własny trening z dziećmi, poszukajcie inspiracji w internecie lub spontanicznie zróbcie razem kilka znanych Wam ćwiczeń. Może polubicie wspólne skakanie na skakance? Na pewno znajdziecie wiele ciekawych pomysłów. A jeżeli jesteście na Instagramie to czekam na posta z Waszym własnym filmem. Dajcie też znać w komentarzach, czy taki wpis Wam się podoba i pochwalcie się swoimi doświadczeniami z treningów z dziećmi.

Źródła:

1. Filmy – Instagram 2. Zdjęcie główne: zdjęcie utworzone przez jcomp – pl.freepik.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *