fitblogerka.pl

Trening Dieta Motywacja

Global Sport Academy Opinie, Zdjęcia ze szkolenia Zbiórka na Burka
Trening

Global Sport Academy Opinie i wrażenia po szkoleniach

O ile o diecie i przepisach sporo można znaleźć w Internecie i jest wiele wartościowych źródeł, tak treningi online jakoś do mnie nie przemawiają. Co jak co, ale skorygowanie poprawności uchwytu czy postawy nikt przez Internet nikogo nie nauczy. Dlatego zdecydowałam się na szkolenia poza wirtualną rzeczywistością. Szukałam, czytałam i wybrałam placówkę – Global Sport Academy. Czy jestem zadowolona? Moja opinia o GSA jest jak najbardziej pozytywna. Do tej pory miałam okazję wziąć udział w dwóch szkoleniach. Pierwszym było wydarzenie charytatywne, pod nazwą Zbiórka na Burka, z którego cały dochód został przeznaczony na potrzeby Grupy Pomocy Zwierzętom Ratuj z Wrocławia. Nie dość, że można było się czegoś nauczyć, to jeszcze pomóc psiakom – cały dochód został przekazany do puszki fundacji. Na miejscu można było spróbować ciast lub wziąć udział w licytacji różnych upominków od sponsorów.

Samą wartość merytoryczną szkolenia oceniam jako bardzo przydatną. Nauczyłam się nieco praktyki, ale jednocześnie uświadomiłam sobie, jak wiele mam braków w wiedzy treningowej. Dlatego postanowiłam, że będę się szkolić dalej. Szczególnie, że podczas warsztatów prowadzący Mateusz Stachurski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Drugim moim wyborem było szkolenie Powerbuilding we Wrocławiu w maju 2019 roku, które ponownie prowadził Mateusz Stachurski, jednak tym razem z pomocą Jarosława Drzewieckiego. Nie sądziłam, że faceci mogą wyciskać sztangę leżąc na tyle sposobów i że ustawienia nóg i całej reszty ciała mogą tyle zmienić, a nawet zdecydowanie wpłynąć na siłę. Natomiast jeśli chodzi o bardziej „kobiece” ćwiczenia, to rozebranie martwego ciągu na czynniki pierwsze zrobiło na mnie największe wrażenie. Ponownie moja opinia o GSA jest in plus. Sporo się nauczyłam, ale i dowiedziałam się, że jeszcze bardzo daleka droga przede mną. Przez myśl przeszło mi, by docelowo zrobić kurs trenera personalnego. Po tym, co w ostatnim tygodniu na swoim Instagramie napisała Asia Zygmunt (@zyziuu) wiem, że zrobię go w GSA. Na pewno. Kiedy? Tego jeszcze nie wiem. Muszę się przygotować, ale do końca roku podejmę to wyzwanie.

Jestem osobą dość wymagającą i muszę przyznać, że chociaż w GSA nie wszystko było idealne (pomyślałabym np. nad zmianą miejsc szkoleń – w ciepłe dni brak klimatyzacji może się dawać we znaki), ale widzę, że panowie się starają i idą do przodu. Mimo wszystko szkolenia oceniam jak najbardziej na plus. Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia GSA.

Zdjęcia ze szkolenia Zbiórka na Burka

Zdjęcia ze szkolenia Zbiórka na Burka GSA
Global Sport Academy Opinie, Zdjęcia ze szkolenia Zbiórka na Burka
Zdjęcia ze szkolenia Zbiórka na Burka Global Sport Academy

4 KOMENTARZE

  1. Całkiem niezły post 😉 Lubię przeglądać wpisy na Twoim blogu i obserwuję Cię na Insta. Czekam z niecierpliwością na coś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *