fitblogerka.pl

Trening Dieta Motywacja

rower elektryczny TrybEco
Motywacja

Dbaj o kondycję i zmieniaj powietrze, którym oddychasz!

I Ty możesz zmienić powietrze, którym oddychasz!

Zbliżająca się wiosna to idealny moment na zmianę środka transportu z samochodu na rower, zwłaszcza ten elektryczny. Zmieniając swoje codzienne nawyki, zadbasz nie tylko o swoją kondycję, ale też o powietrze, którym oddychasz. Walkę ze smogiem czas zacząć!

Zmiany zacznij od siebie

„Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie” – ta słynna wypowiedź Mahatmy Gandhiego, choć dla wielu może wydawać się kliszą, w rzeczywistości znajduje odzwierciedlenie w wielu życiowych kwestiach.

Gdyby co druga osoba zrezygnowała z poruszania się samochodem po mieście, problem smogu zdecydowanie by zmalał. Tymczasem z roku na rok jest zupełnie odwrotnie, a z powodu zanieczyszczonego powietrza coraz więcej z nas choruje na astmę i alergie. Wszyscy mamy realny wpływ na komfort życia w miejscu, w którym mieszkamy!

A skoro zmiany trzeba zacząć od siebie, zamieńmy tej wiosny samochód na rower i obserwujmy, jak wiele przynosi to korzyści.

Autobus? Nie, dziękuję

Władze miast zachęcają mieszkańców do rezygnacji z samochodów na rzecz komunikacji miejskiej. Ci, którzy korzystają z jej usług regularnie, doskonale wiedzą jednak ile niedogodności się z tym wiąże. Opóźnienia, tłok, trudności w zgraniu planu dnia z rozkładem jazdy… Nieprzewidywalność związana z poruszaniem się po mieście autobusami i tramwajami jest naprawdę zniechęcająca. A skoro i tak mamy stać w korkach, lepiej być w swoim samochodzie. Gdy myślimy w ten sposób, błędne koło się zamyka.

Wyjdźmy z niego raz na zawsze, kupując rower. Dlaczego warto wybrać ten elektryczny?

Do pracy na dwóch kółkach

„Nie chcę przyjeżdżać do biura spocona” to także Twoja wymówka? Rower elektryczny to idealny sprzęt dla osób, które do tej pory podchodziły sceptycznie do dojeżdżania do pracy jednośladem.

Rowery hybrydowe TrybEco wyglądają i jeżdżą jak tradycyjne, ale jeśli mamy potrzebę, możemy włączyć wspomaganie elektryczne.  Dzięki możliwości włączenia silnika w każdym momencie jazdy rowerem elektrycznym nie będziesz potrzebować prysznica po przejechaniu kilku kilometrów. Ponadto pedałując z umiarkowaną siłą na „wspomaganiu”, dojedziesz do pracy równie szybko, jak gdybyś się ścigała! W sam raz do jazdy po mieście!

W trosce o swoją kondycję

To, że rower jest elektryczny, nie znaczy, że nie spalisz na nim dodatkowych kalorii. Wszystko bowiem zależy tu od Ciebie – jeśli chcesz, możesz włączać wspomaganie silnikiem tylko w wybranych momentach np. podczas podjazdów pod górę lub gdy się spieszysz.

Z rowerem elektrycznym łagodnie zaczniesz sezon, z czasem stawiając sobie coraz większe wyzwania i pokonując coraz dłuższe trasy bez wspomagania. To może być pierwszy krok do Twojego nowego sposobu życia i bycia fit. Dodatkowo unikniesz korków, nie będziesz mieć problemów z parkowaniem i dojedziesz wszędzie, gdzie chcesz. Czy potrzeba jeszcze jakiejś zachęty?

***

TrybEco to polska marka rowerów i skuterów elektrycznych, stworzona z pasji i doświadczenia: „Wierzymy w odpowiedzialność za miejsce, w którym żyjemy. Chcemy żyć czyściej, prościej i spokojniej. Cenimy ekologię i oszczędności.”

Podobne artykuły: Poznaj markę Kross
Poznaj marke Kross rowery e-rowery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *