fitblogerka.pl

Trening Dieta Motywacja

Damskie zegarki sportowe od Timex opinie
Fit Nowości

Damskie zegarki sportowe od Timex – 4 argumenty za

Współczesne damskie zegarki coraz rzadziej są zwykłymi czasomierzami, których rola ogranicza się do wskazywania aktualnej godziny. Dziś mają szereg dodatkowych, rozbudowanych funkcji, a najlepiej widać to na przykładzie damskich zegarków sportowych od Timex. To marka, która od lat cieszy się popularnością i zaufaniem konsumentów, a w przypadku modeli sportowych oferuje szereg dodatkowych funkcji dla kobiet aktywnych. Chcesz poznać 4 ważne powody, dla których warto je stosować?

Zegarki damskie Timex – szeroka oferta dla wielu kobiet

Rozbudowana kolekcja zegarków damskich Timex obejmuje wiele modeli o zróżnicowanej stylistyce. Lata doświadczeń – początki firmy sięgają 1854 roku – oraz otwartość na nowe technologie sprawiła, że produkty tego producenta szybko zyskały uznanie użytkowniczek. Dziś wśród oferowanych przez Timex damskich zegarków sportowych znajdujemy wiele modeli wskazówkowych oraz cyfrowych. Poszczególne zegarki różnią się między sobą kolorem, wzornictwem i wbudowanymi funkcjami.

zegarek damski timex ironman tw5m07100

Zegarki damskie elektroniczne z kategorii sportowych to zazwyczaj modele o dużych wyświetlaczach, które pozwalają na prezentowanie wielu danych. Sportowy charakter zegarków damskich nie wyklucza kobiecej stylistyki. Najlepszym tego przykładem jest model Timex TW5M07100 z serii Ironman. Silikonowy pasek z motywem kwiatowym dodaje mu delikatności i niezwykle kobiecego wyglądu.

Damskie zegarki i sportowy look

Czym charakteryzują się damskie zegarki sportowe? Uwagę zwraca przede wszystkim ich sportowy design. Nie ma tu ozdobnych elementów, dodających uroku kryształków czy efektownych bransolet. Sportowe zegarki damskie Timex to doskonała stylistyka połączona z funkcjonalnością.

zegarek damski timex ironman essential tw5m17300

Są idealną propozycją dla kobiet aktywnych. Oferują wiele funkcji przydatnych dla sportowców, a jednocześnie pozwalają cieszyć się subtelnym wzornictwem i kobiecą kolorystyką. Dowiedziono tego w modelu Timex Ironman Essential Urban TW5M17300.

Zegarki damskie Timex z funkcjami dla aktywnych

Jeśli uprawiasz dyscypliny sportowe, zapewne wiesz, jak przydaje się dostosowany do tych aktywności zegarek. Zegarki damskie Timex nie tylko wskazują godzinę, ale potrafią znacznie więcej. Ich zaletą są wbudowane funkcje m.in.: stoper, timer oraz pulsometr. Niektóre z nich mają też funkcję pamięci okrążeń Split oraz podają godzinę w różnych strefach czasowych. Cechują się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz wodoszczelnością, co sprawia, że są idealnym towarzyszem podczas codziennych treningów, pieszych wycieczek i górskich wypraw. Wiele damskich zegarków sportowych Timex, ma też funkcje spotykane w modelach eleganckich i casualowych. Wystarczy tu wspomnieć o podświetlaniu technologią Indiglo, a także automatycznej aktualizacji czasu i możliwości synchronizacji ze smartfonem. Wszystko to sprawia, że zegarki damskie Timex są świetną alternatywą dla kobiet uprawiających sport amatorsko i zawodowo.

Zegarki sportowe dla kobiet i precyzyjny mechanizm 

Od współczesnych czasomierzy oczekuje się przede wszystkim niezawodności. Na cóż przydałyby się wszystkie dodatkowe funkcje, gdyby zegarek nie spełniał dobrze swojej podstawowej roli i wskazywał złą godzinę? Wydaję się, że producent zegarków damskich Timex doskonale rozumie ten problem, ponieważ wyposażył sportowe modele w cechujący się wysoką precyzją mechanizm kwarcowy. Jego zadziwiająca dokładność sprawiła, że coraz mniej osób akceptuje czasomierze, wykazujące tendencje do odchyleń. Co prawda zegarek sportowy damski również może wykazywać pewną niedokładność, jednak w przypadku mechanizmów kwarcowych wahania pomiaru czasu nie przekraczają kilku dziesiętnych sekundy na dobę.

Jeśli zapytasz, czy w zegarkach damskich można pływać – odpowiemy: można. Jeśli zapytasz, czy będą pomocne w prowadzeniu planów treningowych – odpowiemy: będą. Jeśli zastanawiasz się, czy sportowych charakter został połączony z ciekawą stylistyką – powiemy: oczywiście. Producent Timex zadbał o to, by zegarki sportowe dla kobiet łączyły w sobie wiele cech ważnych dla aktywnych użytkowniczek. Przekonasz się o tym, odwiedzając stronę fabrykazegarkow.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *