10.08.2014

Vlogacje - bądźcie ze mną podczas wakacji!

Przyszły wakacje, mam więcej wolnego, więc jestem i będę zdecydowanie bardziej aktywna na YouTube niż na blogu. Pojawił się już jeden filmik na temat mojego atopowego zapalenia skóry (a raczej jego braku - klik), mam w planach kolejny na temat kosztów życia w Niemczech, ale w międzyczasie postawiłam na coś specjalnego - vlogi z wakacji.
Seria vlogów będzie się nazywała Vlogacje i postaram się, żeby filmiki pojawiały się jak najczęściej. Obawiam się, że w sierpniu może nastąpić duża przerwa na "zbieranie materiału" i publikacja dopiero we wrześniu. Póki co postanowiłam przygotować vlog (może nawet więcej jak się uda) z mojego "nudnego" pobytu w Warszawie. Obiecuję Wam, że vlogi nakręcone na drugim wyjeździe będą jeszcze ciekawsze :)

Mam do Was jednak bardzo ważne pytanie: czy chcecie żebym publikowała na blogu każdy filmik, zbiór filmików z całego wyjazdu w formie odnośników czy wystarczy Wam Facebook, Twitter i Instagram?
Pierwszy filmik podrzucam Wam na zaś i zapraszam tym samym na pierwszy odcinek Vlogacji. Komentarze i uwagi mile widziane.A tutaj jeszcze jeden filmik, który jest wynikiem mojej wizyty w biurze MediaKraft :)Na koniec chciałam Wam serdecznie podziękować - ten tydzień był bardzo miły jeśli chodzi o moją działalność internetową. Stuknęło mi ponad tysiąc subskrypcji na YouTube (klik), póltora tysiąca obserwatorów na Instagramie (klik) oraz trzy i pół tysiąca lajków na Facebooku (klik). Strasznie się cieszę, że ze mną jesteście!

6 komentarzy :

 1. Super pomysł z Vlogacją! Powodzonka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde, przyjechałaś do Warszawy akurat kiedy wyjechałam. Pech to pech... Apropo Vloga to dobry pomysł. Bardzo lubię twoje filmiki. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od pierwszego filmiku chętnie przeszłam do następnego! Kochana seria vlogów to świetny pomysł! Na pewno będę często zaglądać :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj sobie pooglądałam :) przyznam, że nigdy wcześniej nie zaglądałam na twój kanał na YT ale obiecuję poprawę i czekam na kolejne :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!