16.06.2014

Po czym poznać dobrego trenera personalnego?


Dostałam właśnie takie pytanie od czytelniczki. Jak powinien się zachować dobry trener na pierwszym treningu? Na to pytanie odpowiadam w filmiku.

Dajcie znać czy Wam przydarzyły się jakieś nieprofesjonalne sytuacje i na co trzeba uważać. Tak na przyszłość, żeby inni wiedzieli, czego trzeba się wystrzegać :)

13 komentarzy :

 1. Nebeskaa Natalia16 czerwca 2014 17:47

  naprawdę dobry filmik :) fajnie wiedzieć na co powinno się zwracać uwagę ;) przyznaję, że sama również nie chciałabym mieć trenera, którego sylwetka jest nieszczególnie zachęcająca, bo miałabym wrażenie, że sam nie stosuje się do rad, które mi daje i w efekcie może niezbyt wiele wie na ten temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Mam pytanie, ponieważ planuję zakup rękawiczek do ciężarów i nie wiem na co zwrócić uwagę. Jestem początkująca :) Pomożesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to zdecydowanie bardziej wolałam Twoje wpisy od filmików i brakuje mi ich teraz :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dwie pary - Klaudia Kinska i Nike, obie do kitu, ale Klaudia jeszcze daje radę. Więcej nie testowałam, ale następne kupię Harbingera, bo polecało mi je wiele osób. Tyle mogę doradzić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest pół na pół postów i filmików, a czasem nawet więcej postów :) Może kiedyś oddzielę YouTube od bloga, ale jeszcze trochę pomęczę Was filmikami na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też brakuje wpisów, bo nie zawsze mam możliwość obejrzeć filmiki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też się z tym zgadzam :). Ten filmik to idealny temat na wpis :). Można szybko wzrokiem przelecieć i ewentualnie wrócić w bardziej wolnej chwili.
  Ale wiadomo - są zwolennicy tego i tamtego :D.

  OdpowiedzUsuń
 8. Skąd jest ta koszulka? :) Bardzo mi się podoba :).

  OdpowiedzUsuń
 9. To sukienka z H&M, pokazywałam ją w ostatnich zakupach :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super film!Super temat;-). Trener musi ciągle się kształcić, popieram ten temat!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie do końca się zgadzam z tym,że trener o super atletycznym wyglądzie jest super profesjonalistą. Przede wszystkim wiedza + sylwetka trenera wytrenowana ale nie "przesadzona";-).Takie osoby są najbardziej wiarygodne;-).

  OdpowiedzUsuń
 12. Też nie dom końca zgadzam się w kwestii sylwetki. Wiele osób nie ma pojęcia, czy sylwetka jest zbudowana dietą i treningami, czy z użyciem rożnych substancji. Sterydy, hormony i inne dają spektakularne rezultaty, ale ktoś, kto nie zna tematu nie widzi różnicy. Poza tym zawodnicy sportów sylwetkowych rzadko są super wyrzeźbieni poza sezonem ;).
  Dieta... Owszem, trener powinien poinformować, jak ważne jest odżywianie, ale jeśli nie ma do tego uprawnień (studia, wg mnie kursy nie dają wystarczająco dużej wiedzy), nie powinien brać się za rozpisanie diety. Jeśli to zrobi, udowodni jak bardzo jest nieprofesjonalny.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!