02.04.2014

Treningowe podsumowanie marca

Pytałam się Was w zeszłym miesiącu, czy interesuje Was ile miesięcznie trenuję i co dokładnie robię. Było kilka głosów na tak, więc przez miesiąc skrupulatnie wszystko notowałam i poniżej możecie zobaczyć efekt.


Ten miesiąc był bardzo regularny. Nie miałam żadnych wyjazdów (oprócz jednego 11.03), egzaminów czy innych nagłych wypadków i stąd trenowałam tyle, na ile miałam ochotę. W kwietniu bilans będzie już nieco inny, ponieważ na święta planuję odpoczynek a jutro wyjeżdżam na zasłużony urlop. Oczywiście dowiecie się gdzie. :)

W marcu rozpoczęłam treningi siatkówki, jednak po trzech razach skończyła się liga i treningi. Na szczęście znam już kilka osób z klubu i jedna z nich odezwała się z propozycją treningu w innym zespole na co ochoczo się zgodziłam. Poza tym rozpoczął się sezon plażowy i staram się być na piasku kiedy tylko mogę. Po 3 godzinach gry ledwo mam siłę rozmawiać i najchętniej bym się od razu zainstalowała w łóżku, a cały dom i torba są w piasku. Mimo tego żaden sport mnie tak nie odstresowuje i nie przynosi takiej radości jak plażówka. Co do siłowni to jestem zadowolona. Trening mi się podoba, ciężary rosną i poza wypadkiem z barkiem wszystko idzie tak jak powinno.

To tyle. Myślę, że jak dobrze idzie to nie ma co się rozwodzić. Skupiam się raczej na elementach do poprawy a nie na samochwalstwie. Także, za miesiąc kolejne sprawozdanie! :)

5 komentarzy :

 1. Nebeskaa Natalia2 kwietnia 2014 16:52

  podoba mi się takie treningowe podsumowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Z19wbSkpzhw

  OdpowiedzUsuń
 3. grasz w jakiejś profesjonalnej lidze?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trenuję w klubie, ale nie powiedziałabym, że profesjonalnie, bo wtedy powinni mi płacić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogłabyś napisać co to za propozycja ''Zuzka inetrmediate''?

  A tabelka wygląda wzorowo:D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!