28.04.2014

Fit kanały na Youtube #2

Jakiś czas temu prosiliście w komentarzach o polecenie kanałów na Youtube dotyczących tematyki fit, które sama oglądam. Już raz pisałam takiego posta (klik), od tego czasu doszło kilka nowych kanałów, więc temat uzupełniam. Dzisiaj dwie panie i dwóch panów. Także ten, panie przodem. (klikając na nazwę przenosisz się na kanał) :)


Photo by Andreas Øverland / CC BYMagda prowadzi kanał o tematyce fit i zdrowego odżywiania. Podobnie jak ja nie jest profesjonalistką, ma przyjazne usposobienie, mówi zwięźle i na temat. Pokazuje ciekawe treningi i potrawy. Polecam serdecznie, można się zainspirować.Nesja jest w trakcie studiów doktoranckich w Szwajcarii a w wolnym czasie interesuje się zdrowym stylem życia. Nie trenuje co prawda siłowo jak Magda, ale robi bodajże P90X. Z jej filmików najbardziej lubię te z przepisami i testami smaku - dowiedziałam się o kilku produktach, o których nie miałam pojęcia.Mischa pochodzi z Polski, mieszka w Szwajcarii i prowadzi dwa kanały - jeden po angielsku a drugi po niemiecku. Niestety filmy na tym pierwszym pojawiają się rzadko. Najbardziej lubię oglądać filmy dotyczące techniki ćwiczeń - zwraca on uwagę na takie szczegóły o jakich ja bym nawet nie pomyślała. Śmieszne są też vlogi i różne zakłady (ostatnio jadł hamburgera z 1kg mięsa na niemieckim kanale). No i prawda jest taka, że ja facetów oglądać lubię, no. :)Scooby jest w wieku moich rodziców a wygląda lepiej niż moi równieśnicy. Znalazłam go na samym początku mojej drogi, potem przestałam go oglądać, a teraz z nów do niego wróciłam. Vloguje już prawie od dekady a ćwiczy dwa razy dłużej. Szczególnie polecam ten kanał dla ćwiczących w domu, bo Scooby na siłownię nie chodzi i pokazuje jak przećwiczyć całe ciało za pomocą regulowanych hantli.


A może Wy mi coś polecicie? :)

10 komentarzy :

 1. Nebeskaa Natalia28 kwietnia 2014 17:00

  pierwszy kanał znam i bardzo lubię :) a ten pan z ostatniego kanału wygląda niesamowicie! już zaczynam go obserwować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam żadnego, więc chyba czas poznać :) dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. Te dwie panie również oglądam. Mogę polecić Szczupło&Zdrowo - dużo fajnych przepisów, i WK - jest na co popatrzeć (nie żebym tylko dlatego ich oglądała ale nie można o tym nie wspomnieć :P) Wiem, że akurat Ty ich oglądasz - trafiłam nawet na twoje komentarze! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. WK przede wszystkim! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze Psychodietka :) Już prowadzi bloga, ale teraz otwiera kanał. Choć filmów ma jeszcze mało :D https://www.youtube.com/watch?v=bfWbifP_XpU&list=HL1398711289&feature=mh_lolz

  OdpowiedzUsuń
 6. zycienienabogato28 kwietnia 2014 21:55

  Ja jakoś nie lubię ćwiczyć przed komputerem/telewizorem z trenerką;). Wolę wyjść na rower itp. Po jakimś czasie to jednak denerwujące, jak ktoś w kółko powtarza to samo na płycie.

  http://zycienienabogato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwie pierwsze Panie niedawno odkryłam i już bardzo polubiłam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki Tobie odkryłam Nesję :) Inne kanaly tez musze sprawdzic

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieszę się! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oglądam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!