24.01.2014

Wyniki ankiety i plany blogowe

Dziękuję Wam za wszystkie oddane głosy w ankiecie. Dzięki Wam dowiedziałam się, czego jeszcze brakuje na moim blogu i co powinnam ulepszyć. Poniżej zaprezentuję moje wnioski i plany na przyszłość. :)

W ankiecie wypowiedziała się głównie "stara gwardia" - gros z Was czyta mnie pół roku i dłużej. Większość trafiła tutaj przez link na innym blogu. Bardzo mi miło, że jestem polecana i jednocześnie jest to dla mnie zakoczenie, ponieważ mam dosyć duży udział wejść z Google. Odwiedzacie bloga często - dwa razy w tygodniu lub częściej to mnie bardzo cieszy. :)

Moje media społecznościowe nie są dosyć popularne i to jest dla mnie zaskoczeniem. Stąd też większość czytających sprawdza nowe wpisy poprzez wejście bezpośrednio na blog. Odbywa się to głównie o 15 lub później. Dlatego też staram się publikować posty o godzinie 16.30 w każdą niedzielę, poniedziałek, środę i piątek. Nie zawsze mi to wychodzi, tak jak w tym poście. ;)

Co do ulubionych wpisów może nie będę się rozpisywać, bo głosowanie jest w miarę równomiernie rozłożone. Natomiast najmniejszą popularnością się cieszą wpisy o podróżach i kosmetykach. O ile te drugie pojawiają się sporadycznie, bo nie jest to moje wielkie hobby, to wpisów o podróżach niestety nie unikniecie, bo bardzo lubię wyjazdy. Sorka.Po wejściu na blog czytacie i posty i komentarze. Staram się aby żadne pytanie zadane w komentarzu nie pozostało bez odpowiedzi. Oprócz tego aż 40% (!) z Was uważa, że piszę za rzadko. No wiecie co... :D Ja mam pracę, studia, treningi a i tak płodzę 4 posty w tygodniu. Postaram się, żeby było pięć. Ale nie obiecuję.W ankiecie wzięły udział głównie kobiety, w wieku 18-34 lata, uczące się i/lub pracujące. To, co mnie najbardziej cieszy - większość z Was uprawia sport albo ma plan zacząć. Tylko 2 osoby tego nie robią. Super, jestem z Was dumna! Pewnie wiele z Was wie więcej ode mnie. Jeszcze lepiej - możemy się uczyć od siebie nawzajem i dzielić przemyśleniami. Jestem na tak.


Większość z Was nie ma też nic przeciwko współpracy komercyjnej na moim blogu. Dobrze wiedzieć na przyszłość, bo może kiedyś stanę przed podjęciem decyzji czy chcę zawodowo blogować czy nie. Dobrze wiedzieć, że mam na to Wasze przyzwolenie. ;)


Na koniec postanowiłam poruszyć kwestię Waszych pomysłow i opinii na temat bloga i postów. Zdecydowany nacisk na mnie to zwiększyć ilość postów o diecie oraz dla początkujących. Odpowiedź na to widzieliście już we wprowadzonych dwóch seriach - dla początkujących oraz mój dzienny jadłospis. Postaram się, aby oba z tych postów pojawiały się raz w tygodniu. Oprócz tego pojawiło się wiele ciekawych pomysłów, ktore postaram się zrelizować.

Za wszystkie komplementy dziękuję, bardzo mi miło, że mam takich fajnych czytelników, którzy wiedzą, czego chcą i łączą się ze mną poprzez bloga i pasję. Jeśli chcecie coś dopowiedzieć albo zaproponować nowy temat postów, to czekam na to w komentarzach poniżej. Do zobaczenia niedługo!

4 komentarze :

  1. bardzo mi się podoba to, że będzie więcej postów o Twoim jadłospisie, lubię takie wpisy, bo mogę poznać nowe ciekawe przepisy, o których nie raz nawet bym nie pomyślała, chociaż w jego skład wchodzą same znane mi składniki ;) uważam, że Twój blog jest świetny i trzymam kciuki za dalszy rozwój :)

    OdpowiedzUsuń
  2. a czy moja prośba odnośnie tego co zdrowego warto kupić w przykładowym niemieckim supermarkecie zostanie wzięta pod uwagę przy planowanych postach? bardzo bym prosiła :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To fajny pomysl z taka ankieta. Ciesze sie ze do Ciebie trafilam pozdrawiam Hardaska

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!