01.09.2012

Wibo Growing Lashes vs. Wibo Extreme Lashes

No więc tutaj miały być zachwyty nad Growing Lashes i ubolewania nad Extreme Lashes, ale...

Tak prezentują się obydwa tusze.Słowa zachwytu nad Growing Lashes są i będą, ponieważ stała się ona moją ulubioną maskarą razem z Douglas Dress Up. Uwielbiam jej malusią szczoteczkę, która wszędzie dociera. Maluję dwie warstwy, bo lubię bardzo podkreślone rzęsy, ale jedna by wystarczyła. Tutaj efekt. Do tego trzyma się cały dzień, nie odbija (u mnie to sukces) - tusz marzenie. Ma dwie małe wady - szybko kruszy się przy dotyku (np. jeśli próbujemy wyciągnąć coś, co nam wpadło do oka) i przy kontakcie z wilgocią momentalnie spływa. Ale mi to wcale nie przeszkadza, nie miała być wodoodporna. No i jedną większą - szybko wysycha w opakowaniu. Tak około dwa miesiące i potrzeba nową. Ale za 9,50zł to nie jest jakiś duży problem.

Natomias co do Extreme Lashes, to sama nie wiem. Muszę jeszcze potestować. Pierwsze testy były super, a potem z każdym nałożeniem coraz gorzej - sklejała, nie rozczesywała ani nie podkręcała. Aż do wczoraj, kiedy chciałam zrobić zdjęcie. Nagle wszystko ładnie się pomalowało i uzyskałam piękny efekt malując się dokładnie tak samo jak wcześniej.

Poniżej 0, 1 i 2 warstwy.Więc chyba jeszcze muszę ją poobserwować, żeby wydać ostateczny werdykt. Zauważyłam tylko podobne właściwości jeśli chodzi o kruszenie, spływanie i nieodciskanie się na powiece. No i szczoteczka ciut mniej mi odpowiada - nie rozczesuje tak super. W każdym razie nie żałuję, że ją kupiłam. 9,50zł to nie dużo, a może się jeszcze okazać fajniejsza niż myślałam.

Więc - brawo Wibo! Dobre tusze (a na pewno jeden) w super cenie. Od tej pory kiedy mam te i Douglasa, nie biegnę po żadne wysokopółkowe, bo po prostu nie potrzebuję.

2 komentarze :

  1. dla mnie wady tych wszystkich tanich tuszy jest to, ze rozmazuja sie na dolnej powiece (mimo ze dolnych rzes nie maluje). chyba ze to urok moich oczu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mi też wszystkie się rozmazywały! Obojętnie, czy Lancome czy Clinique czy coś taniego. Ale te naprawde się nie rozmazują. Do tego nakładam puder transparentny na dolną powiekę i cały dzień nic się nie odbija.

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!