12.09.2012

OOTD - let's go to the cinema!

Dzisiejszt post muszę przetłumaczyć na angielski z powodu mojej koleżanki P., która zrobiła mi te wszystkie piękne zdjęcia. Dziękuję bardzo! :)

Tak wygląda park przy zamku jeśli jest w miarę ciepło. Podoba mi się, że ludzie siedzą, rozmawiają i miło spędzają czas. Dodam, że w Niemczech nie ma zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych takich jak parki :) (w pociągach/tramwajach już jest)

Today's post has to be written in English, because of my lovely friend, P., who made me all of these beautifill photos! Thank you very much! :)

This is how the peark nearby the castle is looking like when the weather is quite good. I like it how people are sitting, talking and nicely spending their spare time. In Germany is no prohibition of drinking alcohol in public places like parks :) (but in trains there still is one)
Tak jak wspominałam, po pracy poszłyśmy do kina na niemiecką produkcję "Frisch gepresst". Film podobny do Bridget Jones, o kobiecie, która spała z dwoma facetami i nie wie, z którym ma dziecko. Po drodze plajtuje jej sklep, a dla niej samej dzieci kojarzą się z nieudanym dzieciństwem i brudzącymi złośliwymi istotami. Wydawałoby się, że to idealny, lekki film na "po pracy" jednak był przeplatany nudnymi życiowo-melancholijnymi wstawkami, przez co momentami prawie przysypiałam. Jednak podobał mi się ten niemiecki, nieordynarny humor :)

Strój jest, jak to do kina, łatwy i niezobowiązujący. I moje ukochane Converse'y <3 Ciekawe, ile wytrzymają, jak będę je tak zdzierać. Mam nadzieję, że dłużej niż zwykłe trampki.

As I mentioned, after work we went to the cinema to watch a German film "Frisch gepresst". It should have been Bridget Jones-alike comedy about a woman who have slept with two guys and now is pregnant with no one knows which of them. It was looking like the best non-thinking "after work" movie, but actually with some melancholic moments in between it became quite boring. But I liked the German sense of humour :) 

My outfit is comfy and easy, as it should be in the cinema in my opinion. I wore my beloved Converse <3 I am quite curious how long will they last if I will wear them so often. Hopefully longer than usual chucks :)Koszula / Shirt - Mustang,
Dżinsy / Jeans - Levi's,
Trampki / Chucks - Converse,
Torebka / Bag - H&M,
Zegarek / Watch - Tommy Hilfiger,
Kolczyki / Earrings - H&M,
Paznokcie / Nails - Essence Colour & Go 110 modern romance.Przypominam o konkursie (klik na zdjęcie):

2 komentarze :

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!