08.06.2012

Packet from Poland

Mimo, że sama kupowałam, pakowałam i wysyłałam tą paczkę, to przy jej rozpakowywaniu cieszyłam się jakbym dostała coś od św. Mikołaja... ;)

Although I bought the content, packed and send this packet on my own, during unpacking it I was happy like I got something from Santa... ;)


Bielenda Bawełna mleczko do ciała. Zobaczyłam na blogu u Mary, że jest za 5,50 z gazetą Uroda, więc stwierdziłam, że przetestuję! Prawdopodobnie nawilżenie nie będzie wystarczające, ale 5zł, to w końcu nie tak dużo :)

Bielenda Cotton body milk. After reading about it on Mary's blog, I decided to buy it. With "Uroda" magazine, it costed 5,50PLN (about 1,30€). I don't think it will moisturize my skin enough but I think it's cheap enough to try.


Floslek Żel pod oczy ze świetlikiem lekarskim. Pierwsze wrażenia - złe. Parzy pod oczami :(

Floslek under eye gel. First impression - bad. It burns under my eyes. :(


Eveline Slim Extreme 3D krem wyszczuplający i ujędrniający (na bank schudę dzięki niemu z 10kg! ;)).

Eveline Slim Extreme 3D sliming and firming body cream (for sure thanks to it I'll loose 10kg! ;)).


Bielenda Awokado subtelny peeling do ciała. Bałam się do tej pory peelingów przez moje atopowe zapalenie skóry, ale widziałam, że dziewczyny, które też na nie cierpią stosują je, wiec też postanowiłam spróbować. Pierwsze wrażenia - super! Pięknie pachnie i wygładza, oprócz tego, że trochę boli :)

Bielenda Avocado delicate body peeling. I was afraid of peeling because of my eczema, but I saw that girls also suffering from it are using peelings. So I decided to try. First impressions - super! It smells beautiful, smooths the skin very well even when it hurts a little during using :)


Bielenda Czarna Oliwka masło do ciała.

Bielenda Black Olive body butter.


Wibo Growing Lashes Stimulator Mascara.


Perfecta SPA masło do ciała pomarańcza i aromat wanilii.

Perfecta SPA body butter orange and vanilla arome.


Delia płyn dwufazowy do demakijażu oczu.

Delia two-phase eye make up remover.


Silica preparat wzmacniający włosy i paznokcie. Jestem raczej przeciwko suplementom, ale obgryzam paznokcie od małego dziecka i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Mimo, że teraz zdarza mi się to już coraz rzadziej, moja płytka i tak pozostawia wiele do życzenia. Stosowałam już różne nail teki, odżywki i inne cuda i pomagały tylko na jakiś czas. O tych tabletkach dowiedziałam się od Maxineczki, zobaczymy czy mi też pomogą.

Silica pills strengthening nails and hair. Basically, I am against any diet suplements, but I have been biting my nails since I was a small child and I don't know how to treat it. Although that it happens less frequently, my nails are still looking bad. I have used any Nail Tek or another strengtheners, but all of them worked only for a while. About this pills I got to know from Maxineczka's video, we will se if they'll help.Moje paznokcie obecnie. / My nails at the moment.


Ecotools flat top brush.


Pharmaceris Sun Protect krem do twarzy / face cream SPF 50.


Jestem w Niemczech do końca września, więc mam nadzieję, że to wszystko zużyję :)

I am in Germany till the end of September so I hope I will use these all out till then :)

2 komentarze :

  1. Woow, no trochę tego jest :D mleczko do gazety ? WOoow, takich rzeczy w Polsce rzadko można spotkać!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cuda i w Polsce się zdarzają ;)

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!