16.06.2012

P2 Perfect Look! Beauty Nails 030 apricot style

Od jakiegoś czasu szukam nudziakowego lakieru, który nadawałby się do pracy. Co prawda kupiłam jeden z Catrice z kolekcji Nudes, ale znowu niezbyt się dogadujemy. Więc postanowiłam spróbować coś z serii P2 do paznokci - lakier, który ponoc ma dawać efekt tipsów. Ktoś w ogóle chce uzyskać tai efekt? Trochę mnie to dziwi. No, ale ma też wcmacniać paznokcie. Ma w sobie małe drobinki.

For some time I've been looking for a nail polish which would be suitable to wear in my job. I bought one from Catrice's Nudes but we don't like each other. So I've decided to try something from P2 Nail Edition - a nail polish which should give a "fake nails" effect. Does anyone want to have this kind of effect? For me it's quite strange. But it should also strengthen the nails. It has some shimmer in it.Lakier schnie w miarę szybko, na zdjęciach mam dwie warstwy. O trwałości narazie nic nie wiem, ale co do wzmacniania - dzień po pomalowaniu złamał mi się paznokieć - czy to zły znak? :) Sztucznych paznokci nijak nie mogę się tu dopatrzeć, ale kolor i krycie ok - do pracy idealne :)

Polish dries quite quickly, on the photos I have two coats. I don't know how long it lasts. I don't know also if it strengthens - the day after using it I broke my nail - is it a bad sign? :) I can't see anything like fake nails here but I like the color and coverage - ideal for my job :)
2 komentarze :

  1. Odpowiedzi
    1. no niestety, ja w pracy mogę sobie pozwolić tylko na takie "rarytasy"

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!