13.06.2012

My favorites - Douglas Dress Up Mascara

Dzisiaj kilka słów o maskarze, którą miałam przyjemność kupić w Douglasie w Polsce i jak do tej pory (jeśli coś się zmieni, to zrobię update) jest najlepszą maskarą jaką kiedykolwiek używałam. Za 40zł dostajemy 12ml produktu. Opakowanie jest zwykłe, szczoteczka też, ale działanie jest wyjątkowe! :)

Today a few words about mascara which I bought in Douglas in Poland and till now it's the best mascara I've ever used (If something will change I'll make an update). 12ml of product costs 10€. The packaging and brush are quite usual but they create very unusual effect! :)


 
Tusz nakłada się najlepiej ze wszystkich tuszy, które dotychczas używałam - Helenki, Clinique czy inne Lancome'y się przy nim chowają. Pięknie podkręca, wydłuża, pogdubia i rozczesuje moje proste i średniej długości rzęsy. Lubię mieć dużo tuszu, a tego jako jednego z niewielu po dwóch wartstwach nie muszę rozczesywać (w przypadku innych tuszy aby uzyskać taki sam efekt trzeba by było nałożyć co najmniej 3 wartswy). Szczoteczka maluje też dobrze dolne rzęsy, bo nie jest za duża i dobrze się nią manewruje. Do tego - co mnie zadziwiło - tusz nie robi mi pandy pod oczami, tak jak wszystkie inne tusze w moim życiu! To znaczy - jeśli nałoże tłusty krem/korektor pod oczy, to się cośtam odbije, ale jeśli to przypudruje, to nie ma szans :) Jestem zaskoczona! Tusz ma jedną wadę, chociaż ja od niego tego nie wymagałam - nie jest wodoodporny i nie nadaje się na deszcz czy trening/mecz. Chociaż po treningu bez prysznica nie ma tragedii. Przez to też maskara łatwiej się zmywa (jestem przyzwyczajona do wodoodpornych).

The application is the best of the mascaras I've used before - Helena Rubinsten, Clinique and Lancome are much worse than this one. It curves, lengthens and thickens my straight and middle-length lashes beautifully. I like to have many coats on but with this one two are enough and I don't have to comb them through like with the other mascaras. The brush is also good for lower lashes because it's not too big. And what is very important I don't have anything under my eyes even after the whole day like I used to have using another mascaras! Of course, when I would put some oily cream under without powdering this area it would smudge but with powdering nothing happens. I am very surprised! It has one disadvantage - it isn't waterproof so I wouldn't recommend to use it during rain on training. But after training without the shower it isn't that bad. But mascara is easier to remove thank to this (I was used to waterproof mascaras).


0, 1 i 2 warstwy / 0, 1 and 2 coats

Podsumowując - ideał! Na pewno kupię ponownie, tylko właśnie weszłam na stronę Douglasa w Niemczech i jestem zasmucona, bo to jest limitowanka :(

So it's ideal one! I will buy it for sure next time but I am very said because it's limited edition (according to douglas.de) :(

2 komentarze :

  1. Faktycznie widać efekt, spełnia wszystkie podstawowe funkcje, lubię to!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!