19.06.2012

Dr. Scheller Calendula Handbalsam - my dilemmas

Dzisiaj rozterki Małgorzaty... Mianowicie - jak już wiecie - jest to mój ulubiony krem. Do ekstremalnie suchej skóry na dłoniach i stopach, tak jak moja, jest idealny. Goi popękaną i spierzchniętą skórę, jest bardzo tłusty a przy tym nawilżający. Osoby z normalną lub tłustą skórą lepiej niech nawet nie próbują ;) I do tego kosztuje 1,45€.

Today my dilemmas... This is my favorite hand and feet cream. It is ideal for extremely dry skin which is cracked and chapped because of its greasiness and moisturizing. People with normal or greasy skin better don't try it ;) And it costs 1,45€.Ale jest jeden problem - JEST TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH. Wcześniej regularnie sprawdzałam i widziałam, że nie był, ale chyba jakoś niedawno (albo ja jestem nie na czasie) musiała firmę Dr. Scheller kupić korporacja Coty a ja nie chcę jej wspierać.

But I have one problem - IT IS TESTED ON ANIMALS. Earlier I have checked the lists of not tested cosmetics regularly but I think that some short time ago it was sold Coty. And I want to give them my money.Więc błagam - ratujcie! Znacie jakiś podobny / identycznie działający krem w nie-zabójczym przedziale cenowym? Plisss....

So I beg you - help me! Do you know any similar / identical one which price isn't horrible? Please...

1 komentarz :

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!