17.04.2012

KOBO ideal cover make up 405 suntanned

Dzisiaj trochę o podkładzie, który miał mi służyć jako bronzer. Jak już wiecie stąd, bardzo chciałam sobie kupić bronzer Chanel. Jednak zanim było mnie na niego stać, postanowiłam nabyć jego zamiennik - KOBO ideal cover make up 405 suntanned.

Today a few words about foundation which I used as a bronzer. As you know from here, I wanted to buy myself a Chanel bronzer very much. But before I could afford it, I decided to buy its dupe - KOBO ideal cover make up 405 suntanned.


Podkład ten jest ciemny i bardzo zbity. Nakładam go palcem (serdecznym :)), z czym mam nie małe problemy. Nie wyobrażam sobie, jak dziewczyny mogą go używać jako zwykłego podkładu, bo dla mnie (nawet po ogrzaniu w rękach) jest zbyt gęsty i tępy. Robi plamy, nie chce się rozetrzeć i jego kolor niezbyt daje się stopniować - jest od razu bardzo ciemny. Do tego jest w niezbyt solidnym opakowaniu i zbiera z powietrza wszystko, co w pobliżu lata. Nie przypomina mi tego z Chanel (jak na razie) - jedyne co, to oba dobrze łapią zanieczyszczenia. Ma kilka zalet - cena (18zł za 23g), zapach, wydajność i długie utrzymywanie się na twarzy.

This foundation is in really dark bronze and its consistency is very dense. I apply it with my finger, what causes me a lot of problems. I don't know how girls are using it as a foundation, because on me, even after I warm it on my finger, it is too dense. It creates awful patches, I cannot blend it well and I cannot build up its color (from the beginning it is very intensive). What is more, packaging isn't solid and bronzer catches everything what flies in the air. It doesn't remind my Chanel bronzer at all (maybe till now) - only they both catch dust very well. Although it has a few advantages - price (18PLN for 23g), smell, efficiency and long-lasting effect.Podsumowując, nie polecam go. Można spróbować za tak niską cenę, ale polecałabym go dla osób z doświadczeniem makijażowym. Czy znacie i polecacie jakieś inne kremowe bronzery?

All in all, I don't recommend it. You can try it for this price, but I would recommend it for people who have some more experience in make up. Do you know and recommend any other cream bronzers?

2 komentarze :

  1. Ja skusialm sie na to dziadostwo. Teraz ja mam Chanel roznica jest duzzzzza, szczegolnie konsystencja choc kolor bardzo podobny.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Masz racje, Chanel to niebo a ziemia, chociaż wydaje mi się, że krócej się utrzymuje. Ale ja chyba nie kupię Chanel ponownie, bo zaczęli testować na zwierzętach :(

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!