09.04.2012

Inglot AMC Face and body illuminator 62

TUTAJ update na temat tego kosmetyku!

HERE is UPDATE to this review!

Po poszukiwaniach w miarę taniego i kremowego rozświetlacza zdecydowałam się na rozświetlcz twarzy i ciała z Inglot. Rozświetlacz ma 15ml, nie pamiętam ile za niego zapłaciłam, bo kupiłam go około półtora  roku lub dwa lata temu.

After looking for a cheap and creamy illuminator I decided to buy Inglot's face and body illuminator. It has 15ml, I don't remember how much I've payed for it because I've bought it one and a half or two years ago.Rozświetlacz ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza i dosyć szybko zasycha. Jest praktycznie niezmywalny (bez kosmetyku do demakijażu), chociaż nikt nie zaznaczył, że jest wodoodporny (a jest). Drobinki zmielone są dosyć drubo, więc (szczególnie na twarzy) trzeba uważać, żeby nie wyglądać jak kula dyskotekowa. Na ciało nie stosowałam, ale podejrzewam, że odrobinka dodana do balsamu stworzyłaby świetny efekt. Minusem jest pompka, która ZAWSZE wyciśnie zbyt dużo produktu.

 Illuminator is creamy, blends easily and dryes quickly. Only make up remover can remove it (it is completely waterproof but there wasn't any annotation about it on the packaging). The particles are pretty big so using too much product causes disco ball look. I didn't use it for mu body, but I suppose that adding a drop to the body lotion would be a wonderful idea especially because it stays on so long. A big disadvantage is a pump which ALWAYS gives us too much product.Mimo wszystko, polecam na początek, chociaż drugi raz jako produktu wyłącznie do twarzy bym nie kupiła.

Nevertheless, I recommend it for the beginning but I won't buy it second time only for my face.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!