13.04.2012

Fulfilled dream!

Dzisiaj szybki post i brzydkie zdjęcia, ale to tylko dlatego, że nie mogłam czekać z tym do jutra. Po pół roku odkładania w końcu spełniłam swoje marzenie - kupiłam pierwszy kosmetyk Chanel: Soleil Tan De Chanel :) Kosztował 40.95€ w Douglasie. Pierwsze wrażenia? Bardzo solidne pudełko i przepiękny zapach. Zbita konsystencja, a nie typowego musu jak sobie wyobrażałam. Mam nadzieję, że się sprawdzi, bo będę zła! :)

Today quick post and awful photos because I couldn't wait with it any longer. After about a half year saving I finally bought myself a first Chanel comsmetic - Soleil Tan De Chanel what fulfilled one of my dreams :) It costed 40.95€ in Douglas. First Impression? Very solid packaging and beautiful smell. Consistency is more dense that I thought. I hope that it we be good otherwise I will get angry! :)Życzę Wam miłego weekendu :)

I wish you all very nice weekend :)

3 komentarze :

 1. Odpowiedzi
  1. Jest świetny!!! Prawie się nie zużywa, idealnie stapia się ze skórą (używam flat topa), jest matowy i pięknie pachnie. Ma dwa problemy: każdy włosek sie go czepia i przy wyższych temperaturach oraz dotykaniu twarzy nieprzypudrowany szybko schodzi.

   Usuń
  2. czyli dobrze wydane pieniądze :) dzięki za odpowiedź :)

   Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!