11.04.2012

Balea Wellness Fuss Butter

Dzisiaj krótko o produkcie, który chyba dostał złą nazwę - masła do stóp. Za 200ml kosmetyku płacimy 2.95€. Producent obiecuje nam rozpieszczającą pielęgnację (cokolwiek to ma znaczyć) szorstkich stóp.

Today's short post will be about product which name isn't completely adequate to it - feet butter. 200ml of product cost 2.95€. Producent says about pampering care (whatever it means) for rough feet. Produkt zadziwił mnie swoją konsystencją która jest o wiele bardziej galaretkowato-wodnista niż w większości maseł. Zapach jest naprawdę mocny (ale ładny) i spodoba się osobom, które lubią świeże zapachy - po wieczornym nasmarowaniu się masłem zapach zostaje przez prawie cały następny dzień. Muszę przyznać, że kupiłam to masło z myślą o silnym natłuszczaniu jakiego przeważnie potrzebują stopy, a które by było idealne dla mojego ciała. Masło wybitnie nie natłuszcza, za to bardzo dobrze nawilża i spełnia swoje zadanie jako masło do ciała wyśmienicie - nawilżenie utrzymuje się 1-2 dni (co dla mojej skóry jest z pogranicza rekordu) a przy czym od razu po wsmarowaniu całkowicie się wchłania. Nie używałam go na stopy, ale podejrzewam, że jest zbyt mało tłuste. Nie wiem jak to jest z wydajnością - ja wszystkie masła i tak zużywam w max 2-3 tygodnie.

Product has strange consistence which is much more liquid-jelly alike than any other butter. Fragrance is very strong but nice - only for people who like fresh fragrances. After using it in the evening I still can feel this smell till the next day's afternoon. I have to admit that I bought this butter to grease my whole body, like usually people grease their feet. This butter doesn't have super-grease-power, but moisturizes skin very good - as a body butter I can feel effects even after 2 days (what is nearly a record for my skin). I didn't try to use it on my feet but I suppose that it isn't oily enough. I also don't know if it is efficient - it takes me no longer than 3 weeks to use any body butter till the end.

Polecam je bardzo jako aromatyczną czynność przed pójściem spać, ale tylko dla osób, które lubią świeże i mocne zapachy.

I recommend it as an aromatic ritual before going to sleep but only for people who like fresh and strong fragrances.

2 komentarze :

  1. u nas chyba nie ma tej marki...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No niestety nie ma - jest to marka sieci niemieckiech drogerii - DM.

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!