24.04.2012

My favorites - Alverde body butters

Dzisiaj napiszę o masłach do ciała z firmy Alverde. Obecnie używam jednego z edycji limitowanej - "werbena cytrynowa" (kurde, cokolwiek to jest o.O dobrze, że jest Wikipedia :)). Miałam też masło z poprzedniej edycji z mandarynkami oraz ze stałej kolekcji. Za 200ml masła płacimy 2.95€.

Today a few words about Alverde's body butters. At the moment I use one from limited edition - lemon verbena (whatever it is o.O good the we have Wikipedia ;)). I had also one from another limited edition (with mandarines) and from usual assortment. 200ml costs 2.95€. 
Masło (tak jak wszystkie kosmetyki Alverde) składa się tylko z naturalnych składników, z których większość jest ekologiczna. Opakowanie to wygodny słoiczek, z którego możemy wydobyć kosmetyk do końca. Konsystencji nie jest zbyt zbita, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ja używam masła jako balsamu, ale podejrzewam, że u osób z tłustszą (normalniejszą? ;)) skórą też by się sprawdziło, jako zwykłe masło. Ma ładny zapach, który zanika po nocy, nawilżenie trzyma się ok 1- 2 dni na mojej skórze - czyli długo. Używałam do tej pory trzech różnych maseł do ciała z tej firmy i każde sprawdzało się tak samo dobrze - różnił je tylko zapach i nieznacznie konsystencja.

Body butter contains only natural ingredients (like all of the Alverde cosmetics) and majority of them is ecological. Packaging is a comfortable to use pot, form which we can take out whole content. Consistency isn't too solid, it is easy to spread and is being absorbed quickly. I use this body butter instead of balm but I suppose that people with more oily (more normal? ;)) skin would also be satisfied. It's smell is very nice and lasts only during the night. My skin is moisturized 1 - 2 days after usage - for me it is very long. Till now I've used three of the body butters made by Alverde and all of them work the same way, only smell and consistency can be slightly different.

Uważam, że jakość tego masła jest rewelacyjna. Jest moim numerem jeden i na pewno kupię je ponownie. Polecam gorąco osobom, które mają do niego dostęp.


I think that the quality of this body butter is gorgeous. It is my number 1 and I'll definitively buy it again. I truly recommend this to the people who have access to cosmetics made by Alverde (Drogerie Markt).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!