09.03.2012

Worst eye make up remover ever...

Jestem fanką kosmetyków Alverde (marka z drogerii DM w Niemczech), więc jakiś czas temu skusiłam się na ich mleczko do demakijażu z nagietkiem. Bardzo lubię kosmetyki z nagietkiem, więc miałam nadzieję, że ten kosmetyk będzie też dobry dla moich oczu. Niestety zawiodłam się. Kosmetyk nie dość, że nie zmywa makijażu, to jeszcze strasznie piecze w oczy. Dobrze, że nie był drogi (ok. 2€).

I am a huge fan of Alverde cometics (DM brand), so some time ago I bought myself an eye make up remover with calendula. I like cosmetics with calendula, so I hoped that this time it would work well for me. Unfortunately, I am disappointed. It doesn't remove make up nearly at all and my eyes are burning during the usage. It's good that it wasn't expensive (about 2€).


Podejrzewam, że może to być spowodowane tym, że mam bardzo wrażliwe oczy i skórę i nawet popularna Bioderma powoduje u mnie pieczenie. W każdym razie osobom z tak wrażliwą skóra jak moja nie polecam.

I suppose that the reason of burning could be my eyes which are so sensitive that even a popular Bioderma is making them burn. But, so or so, for people with as sensitive skin and eyes as mine I don't recommend this cosmetic.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!