19.03.2012

New laptop bag

Kilka dni temu kupiłam sobie nową torbę na loptopa. Niestety, nie podobają mi się "typowe" torby n laptopa, po których z kilometra można poznać, co jest w środku. Miałam nadzieję, iż uda mi się znaleźć torebkę, która wygląda na damską, a jednocześnie jest dobrym zabezpieczeniem dla komputera. Zdecydowałam się na jedną z torebek Knomo, dokładnie model Avignon. Dodatkowo skusił mnie fakt, iż znalazłam ostatnią sztukę na Amazon.de przecenioną o połowę. Torba jest bardzo ładnie wykończona, mieści laptopa i ewentualnie portfel lub chusteczki. Jako ciekawostkę dodam, że firma Knomo ma własne biuro rzeczy znalezionych. Każda torba ma swój unikalny numer, który rejestruje się w internecie i w razie zgubienia (kradzieży) można w ten sposób zidentyfikować swoją torbę.

A few days ago I bought a new laptop bag. Unfortunately I don't like "typical" notebook bags, which are showing from few kilometers what we have inside. I hoped that I would be able to find a bag, which is looking like a typical daily bag and additionally protects notebook. I've decided to buy a Knomo bag, model Avignon. I liked it even more, because it was on sales and I bought it for a half price. The bag is made very good, it has enough place for notebook and wallet or tissues. What is interesting about Knomo, is that the have their own lost property office. Every bag has its own number which we register on their website and in the case of losing (stealing) we can identify our bag this way.
5 komentarzy :

 1. Super torba! Swietnie z tym biurem rzeczy znalezionych.... oczywiscie najlepiej to w ogole nigdy nie stracic niczego, ale jak juz sie taka okolicznosc zdarzy to fajnie, ze jest szansa na znalezienie ukochanego przedmiotu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobrze, że szanse są większe niż 0... ;)

   Usuń
 2. Hi :) Vielen lieben Dank! Ich hoffe, dass du auf dieses Event schaffst! Es war echt cool :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. Over on my blog I am having a Mac lipstick give away, you could win a Mac lipstick in the colour of your choice. I would love for you to enter :o)

  http://lolainthelounge.blogspot.co.uk/2012/02/mac-lipstick-giveaway.html

  x

  OdpowiedzUsuń
 4. Torby na laptopa Knomo to obiekt pożądania kobiet i mężczyzn. W Polsce są już dostępne w fajnym butiku www.bag-a-porter.pl. Ja sobie kupiłam podobną do tej w poście, tylko czerwoną http://bag-a-porter.pl/na-laptopa/75-charlotte-14-scarlet-5055385408649.html

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!