31.03.2012

My favorites - Revlon New Complexion Blush (Nude 11)

Dzisiaj kolejny z moich ulubieńców - róż. Produkt kupiłam około rok temu (6g) na Allegro.pl za 35 zł. Podejrzewam, że była to końcówka serii (chociaż są jeszcze na All lub Amazon.de), teraz widziałam go już w nowych opakowaniach (nie wiem, czy skład się zmienił). Róż ma bardzo solidne opakowanie z lusterkiem i pędzielkiem, które przeżyło już niejedną podróż bez szwanku. Mam kolor Nude 11, który wcale nie jest kolorem nude, tylko ciemnym różowo-brązowym.

Today I'll present next of my favorites - blush. I bought it about year ago (6g) through Allego.pl for 35zl. I suppose that it was ending of some serie (but you can still find them on Allegro or Amazon.de). In shops I saw it in new packaging - I don't know if they changed any of the ingredients. The packaging is solid, blush has gone with me for many travels and nothing happend to it. My color is Nude 11, which isn't nude at all but some rouge-brown color.
Na początku nie umiałam go używać, bo jest bardzo napigmentowany, łatwo o efekt lalki. Jednak jak nauczyłam się go używać, to jestem nim zachwycona. Nakładam go prosto na podkład (muszę trochę rozetrzeć, żeby nie było plam) lekko konturując (ma dobry kolor do tego) i trzyma się na nim cały (!) dzień. Nie wiem jak to możliwe, bo wszystkie pudrowe kosmetyki ścieram z twarzy w ciągu kilku godzin. Czasami przychodzę do domu z resztkami podkładu a róż jest nieruszony - nawet po drzemce! 

At the beginning I could't use it because of it's very high pigmentation. But after I've learned how to use it, it became my favorite. I put it directly on the foundation (have to blend it a bit to not create any stains) and contour my face with it a bit (the color is perfect for it). It stays for a whole day on my face! I don't know how it is possible when I am touching my face all the time, sometimes I am back home with nearly any foundation but blush is still perfect (even after a nap :)).
Podsumowując - serdecznie polecam, jeśli tylko ktoś nie boi się mocno napigmentowanych kosmetyków.

To summe up - I highly recommend it when you aren't afraid of high pigmentation.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, dziękuję!